Fifteenth Annual Gala Luncheon to support the Ukrainian Catholic University Video.

Dear Friends, We invite you to watch a video to remind you how we celebrated “15 years of trust and support” at the Ukrainian Catholic University Gala Luncheon organized by the New York Friends of UCU & the Ukrainian Catholic Education Foundation. The event took place at Lotte New York Palace Hotel on November 4, 2018.

Video credit to Emil Brandafi & Valiant Video Productions

Дорогі приятелі, ділимось з Вами відео, щоб ще раз пригадати, як ми святкували «15 років довіри та підтримки» 4 листопада 2018, в Нью Йорку, на щорічному Бенкеті на підтримку Українського Католицького Університету. Чудові та надихаючі інтерв’ю від наших приятелів, які прийшли підтримати УКУ.

Дякуємо відданому Комітету Приятелів УКУ в Нью Йорку за 15 років відданої праці для розбудови університету, а також усім жертводавцям за довіру, фінансову й молитовну підтримку місії нашого Університету.

Ваш вклад і підтримка широкого кола жертводавців з цілого світу дозволяє УКУ рости, розвиватися і втілювати іноваційні проекти заради кращого формування нових лідерів для нової України.

Дякуємо за відео Emil Brandafi & Valiant Video Productions